Volejte zdarma
Po–Ne od 8:00 do 22:00

SLUŠNÝ A PLATÍCÍ NÁJEMNÍK

TAKOVÉHO VÁM ZAJISTÍME

4.8 / 5.0
Google
200+ recenzí na Google
4.9 / 5.0
Firmy.cz
200+ recenzí na Firmy.cz

ZAJISTÍME NÁJEMNÍKA, JAKÉHO BYCHOM SI PŘÁLI SAMI

NEJRYCHLEJI A ZA NEJVÍC

Pro každou nemovitost dokážeme zajistit vhodného nájemníka zpravidla do 10 dnů od zařazení do nabídky. Jsme realitní kancelář s moderními způsoby prodeje a pronájmu nemovitostí, a díky nim na prodeji či pronájmu vždy získáte více.

HLADCE A BEZ STAROSTÍ

Kontaktujte naše klientské centrum, prověříme právní a technický stav nemovitosti, provedeme odhad tržní ceny, zajistíme vhodného nájemníka, dále pak veškeré smluvní dokumenty a předání nemovitosti včetně převodů energií. S námi se při pronájmu nemovitosti o nic nestaráte, vše zařídíme od A do Z.

PROVĚŘENÍ ZÁJEMCI

U zájemců o pronájem prověřujeme registry, zjišťujeme reference od předchozích pronajímatelů, a ptáme se na důvod ukončení předchozího nájmu. Také hodnotíme předpokládanou délku pronájmu, stabilitu jejich zaměstnání atd. Všechny zájemce vybíráme pečlivě tak, jako bychom byli sami majiteli.

MAJITEL MÁ VŽDY POSLEDNÍ SLOVO

Vždy doporučíme několik prověřených zájemců, a Vy si můžete sami vybrat toho, který se Vám bude nejvíce zamlouvat, a koho necháte bydlet ve Vaší nemovitosti.

GARANCE PRONÁJMU

Pokud by se stalo, že odejde námi doporučený nájemník, ihned a zdarma Vám zajistíme náhradního. Máte tak jistotu, že Váš byt bude stále pronajat. Nic neslibujeme, pronájem Vaší nemovitosti garantujeme.

NEJLÉPE HODNOCENÁ RK

S námi už teď máte prodáno. Stovky nezávislých recenzí jsou Vaše jistota.

Google
4.8 / 5.0
200+ recenzí na Google
Firmy.cz
4.9 / 5.0
200+ recenzí na Firmy.cz
Google
Dostal jsem se do dosti blbé finanční situace, takže jsem využil jejich možnost okamžitého odkupu nemovitosti.
– Jarek Krysmánek
Firmy.cz
Když mi realitní makléř za 8 dní od toho co u nás byl volal, že už má zájemce, tak jsem nevěřila, že se prodej uskuteční, ale nakonec ano, takže děkuji moc za rychlou práci.
– Jana Moureninova
Google
Byla jsem velmi spokojena s profesionalnim pristupem pana Šmejkala při prodeji bytu v Chýni. Vše za nas zařidil, poradil a byt jsme prodali za vysokou cenu. Tuto realitni kancelar doporucuji.
– Marie Cadková
Firmy.cz
Byl jsem rád, že jsem narazil právě na tuto realitní kancelář, která nabízí odkup do 24 hodin.
– Roumenkarel
Google
S manželem jsem potřebovala rychle zalepit dluh na našem domě, tak jsem se rozhodla pro prodej bytu, který jsem podědila, realitní makléř z Edox reality nám před prodejem bytu vyplatil zálohu, takže se dluh mohl urychleně zaplatit.
– Brigita Slánksá
Firmy.cz
Se spoluprací jsem opravdu spokojený, když jsem zavolala, vždy se mi někdo věnoval, při prodeji, už jsem já osobně nic řešit nemusel
– Mireccek Svozil
Google
S EdoxReality, konkrétně s panem Sládkem jsem měl velice dobrou zkušenost, kdy vše probíhalo rychle a podle domluvy. Výhodou byl i se společností spolupracující advokát, který koupi nemovitosti poskytl kvalitní právní servis.
– Ondrej Svoboda
Firmy.cz
Prodal jsem díky rychlé práci makléřů byt v Praze během měsíce a týdne, počítám do toho i přepis na katastru nemovitostí, takže opravdu rychlost.
– Filip Houslarik
Google
Pokud chcete prodat svou nemovitost a být maximálně spokojený obraťte se na Edox reality a pana Ing. Antonína Šmejkala, korektnost, profesionalita a především maximální zájem o spokojenost klienta to je Edox reality s.r.o. Děkuji za Vaše služby !
– Vivien Žofčinová
Firmy.cz
S touto RK jsem prodával byt, zastupoval p. Šmejkal. S přístupem RK jsem byl spokojený, prodej proběhl úspěšně
– Ondřej Sekal

Napište nám!

Nezávazně a zdarma se s námi poraďte o Vašem bytě, domě, pozemku…